iPhone 8 ile ilgili gelen son bilgilerde telefonun kavisli bir şekilde üretileceği belirtildi.
iphone-8-kavisli-gelecek

Apple gelecek yıl piyasaya sunacağı yeni telefon modeli için özel bir şekilde çalışmalarını sürdürürken iPhone 8 şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. iPhone 8 modeli ile birlikte pek çok farklı özelliğin kullanıcılara sunulması beklenirken telefon için gelen son bilgilerde kavisli bir ekranın kullanılacağı ifade edildi.

Ekran 5.5 inç Olacak

5.5 inç ekranın yer alacağı telefon böylece iPhone’un ilk defa kavisli bir şekilde piyasaya çıkmasını sağlayacak. Bugüne kadar ekran tasarımında Apple tarafından çok fazla bir değişikliğe gidilmezken daha çok ekranın boyutlarında değişiklik yapılmıştı. Fakat gelişme iPhone’un yeni ekran teknolojilerine uyum sağlayacağını gösterdi. Bu konuda en çok ipucu veren nokta ise 10. yıla özel olarak yeni bir telefonun çıkartılmak istenmesi. Bu bakımdan yeni bir dönemin başlayacağı 2017 ile birlikte iPhone için de pek çok farklı özellik kullanıma sunulabilir.

Kavisli ekranın nasıl kullanılacağı ve iPhone ile birlikte farklı işlevlere yer verilip verilmeyeceği tam olarak bilinmiyor. Fakat ekranın kullanılacak olması dahi Apple ürünlerini seven kişiler için heyecan yaratacak bir konu. Paylaşılan bilgilerde kaynaklar oldukça güçlü bir şekilde ifade ediliyor. Apple’a yakın kişiler tarafından sızdırılan bilgiler doğrultusunda kavisli ekran teknolojisinin öğrenildiği de haberlere eklendi.

Kaynak:veteknoloji.net

adminHaber
iPhone 8 ile ilgili gelen son bilgilerde telefonun kavisli bir şekilde üretileceği belirtildi. Apple gelecek yıl piyasaya sunacağı yeni telefon modeli için özel bir şekilde çalışmalarını sürdürürken iPhone 8 şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. iPhone 8 modeli ile birlikte pek çok farklı özelliğin kullanıcılara sunulması beklenirken telefon için gelen son...